logo
logo

Nowa strona www!

Minuta czytania • poniedziałek, 16 stycznia 2023

 

Oddajemy w Państwa ręce nową stronę www. Starliśmy się zaprojektować ją tak, aby ułatwić znalezienie potrzebnych informacji, a także usprawnić zakup testów i książek oraz proces zapisywania się na szkolenia. Postaraliśmy się także, aby strona w nowej odsłonie zyskała bardziej nowoczesny wygląd.

 

Podstawową zmianą jest modyfikacja struktury strony. Teraz, aby przejść do odpowiedniej kategorii produktów (np. testów), wystarczy jedno kliknięcie w górnym menu. Ponadto rozbudowaliśmy filtrowanie listy testów i szkoleń, aby ułatwić wyszukiwanie tego, co jest przydatne dla danego użytkownika. Nowa strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych, co ułatwi korzystanie z niej z dowolnego miejsca.

Psychologowie, jak zawsze, mogą zakupić wszystkie testy i zapisać się na dowolne szkolenie. Dla innych specjalistów wprowadziliśmy automatyczne komunikaty, informujące, jakie warunki muszą spełnić, aby móc skorzystać z narzędzi psychometrycznych przeznaczonych dla ich grupy zawodowej. 

Każdy klient ma zapisane w swoich danych uprawnienia do zakupu testów i zapisywania się na szkolenia. Staraliśmy się przenieść do systemu nowej strony jak najwięcej posiadanych danych, korzystając nie tylko z poprzedniego serwisu www, lecz także z bazy wystawionych przez nas certyfikatów. Korzystając z opcji Pierwsze logowanie, można zalogować na naszą nową stronę za pomocą starego hasła i zobaczyć przyznane wcześniej uprawnienia. Zdajemy sobie sprawę, że jakichś informacji może w systemie brakować. Dlatego prosimy, aby każdy poświęcił chwilę na przejrzenie swoich danych i ewentualne ich uzupełnienie. 

Zachęcamy także do ustawienia swoich preferencji dotyczących newslettera. Dzięki temu każdy będzie otrzymywał informacje tylko na tematy, które wybrał.

Zmiany, które zrobiliśmy, były bardzo gruntowne i obejmowały nie tylko stronę www, ale także system magazynowo-handlowy. Wiemy, że wielu naszych klientów czeka na wznowienie sprzedaży, szczególnie testów psychologicznych, dlatego nie chcemy przedłużać testowania naszego nowego serwisu www. Prosimy o wyrozumiałość, a wszelkie informacje o kłopotach z działaniem serwisu można zgłaszać przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt, wybierając temat: Problemy z działaniem strony www.

Jesteśmy przekonani, że zmiany, których dokonaliśmy, pozwolą na lepsze przedstawienie naszej działalności i tego, co możemy Państwu zaoferować, a także usprawnią korzystanie z naszej strony. 

Życzymy efektywnego korzystania z naszej nowej strony www.

 

Inne aktualności

Nowa strona www!

Oddajemy w Państwa ręce nową stronę www. Starliśmy się zaprojektować ją tak, aby ułatwić znalezienie informacji, a także usprawnić zakup testów i książek oraz proces zapisywania się na szkolenia.

Nowa strona www!

Jesteśmy solidarni z Ukrainą!

Trwająca w Ukrainie wojna spowodowała konieczność diagnozy osób nie posługujących się językiem polskim. Staramy się ułatwić badanie osób przybyłych z Ukrainy.

Jesteśmy solidarni z Ukrainą!

testzaw

dfsdafh klasjdfh ksadj fhksadjfh kajsfh ksadhfkajsfh kasjhflkasfhlkasjhfkljasdh fkljash fkjlsafh klsadjh fklashflkasjd kl

testzaw

Światowy Dzień Braille’a

Cieszymy się, że możemy dołożyć małą cegiełkę do działań wyrównujących szansę osób z dysfunkcją wzroku – pracujemy nad nową wersją narzędzia z rodziny IDS, a mianowicie IDS-2-N.

Światowy Dzień Braille’a

WISC-V w diagnozie niepełnosprawności

WISC-V w diagnozie niepełnosprawności

Chcesz otrzymywać aktualne informacje
o testach, szkoleniach i promocjach na książki?

Wczytywanie...

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙