logo
logo

Testy w języku ukraińskim na Platformie do badań online przygotowanej przez Giunti Psychometrics for Ukraine

Testy w języku ukraińskim są już dostępne na Platformie do badań online przygotowanej przez Giunti Psychometrics for Ukraine. Są to: Minnesocki Wielowymiarowy Inwentarz Osobowości®-2 MMPI®-2, Zestaw Kwestionariuszy do Diagnozy ADHD i Zaburzeń Współwystępujących Conners-3, Inwentarz Depresji Becka BDI-2, Inwentarz Lęku Becka BAI-2 oraz Zestaw Kwestionariuszy Becka dla Dzieci i Młodzieży BYI-2.

Aby uzyskać do nich dostęp należy kliknąć w poniższy link do tzw. landing page: Giunti Psychometrics for Ukraine - Giunti Psychometrics - Corporate international

Otworzy się strona w języku angielskim, na której w odpowiednich rubrykach należy podać swoje imię (Name), nazwisko (Surname), adres e-mail (E-mail) oraz zawód (Role). Następnie należy z listy wybrać interesujące nas testy, klikając w odpowiednich okienkach, oraz zaznaczyć privacy police (obowiązkowe jest tylko kliknięcie w pierwszym okienku). Na zakończenie należy wysłać tak przygotowaną wiadomość, klikając Submit.

 

Giunti Psychometrics for Ukraine

 

Następnie psycholog otrzymuje e-mail (w języku angielskim) na podany wcześniej adres. W mailu jest prośba o podanie następujących informacji:

Do tego maila będzie dołączony plik z Instrukcją mówiącą, jak korzystać z Platformy. Platforma (tytuły rubryk, polecenia, treść pozycji, raport z wynikami) jest w całości w języku ukraińskim. Natomiast Instrukcja jest w języku angielskim i zawiera między innymi tłumaczenie z języka ukraińskiego na angielski poleceń i innych tekstów, które będą pojawiać się na Platformie.

W ciągu 48 godzin psycholog otrzyma kolejny mail (w języku angielskim) zawierający link do Platformy oraz login i hasło. Należy kliknąć w ten link i zalogować się podanym loginem i hasłem. Potem hasło można zmienić, korzystając ze wskazówek w Instrukcji.

Wszystkie dalsze kroki (przeprowadzanie badania, drukowanie raportu) opisane są w Instrukcji.

Wszystkie badania są BEZPŁATNE, choć do każdego testu przyporządkowana jest określona liczba punktów (credits) otrzymanych przez psychologa w momencie zamawiania testów.

 

Chcesz otrzymywać aktualne informacje
o testach, szkoleniach i promocjach na książki?

Wczytywanie...

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙